i po wystawie...

BIS Radom Szydłowiec 2024

I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Szydłowcu organizowana przez oddział ZKwP w Radomiu odbyła się w dniach 1-2 czerwca 2024 roku. Odbyła się dzięki naszej wielkiej determinacji z pomocą kynologów pragnących nie tylko promować nasz Radomski Oddział, ale również - a może przede wszystkim psa rasowego.

Jestem niezmiernie dumny, że to właśnie za mojej kadencji jako Przewodniczącego Zarządu Oddziału w Radomiu miało miejsce to niezwykłej wagi wydarzenie, wprowadzające nasz Oddział na arenę międzynarodowych wystaw FCI.

Pragnę w tym miejscu podziękować wszystkim moim Koleżankom i Kolegom z Oddziału w Radomiu za ich poświęcenie, zaangażowanie i ciężką pracę w okresie przygotowań, ale i na samej już wystawie.

Dziękuję Zarządowi Głównemu ZKwP za kredyt zaufania i powierzenie nam zorganizowanie I MWPR, władzom Szydłowca oraz władzom przepięknego, przestronnego i doskonale przygotowanego terenu „Szydłowianki” za wsparcie i promocję tak ważnego wydarzenia w życiu kynologicznym.

Dziękuję Sędziom, którzy zechcieli przyjąć zaproszenie do sędziowania i z pełnym pasji zaangażowaniem oceniali psy w ringach.

Ale przede wszystkim dziękuję Wam drodzy Wystawcy, Hodowcy i Pasjonaci, którzy zgłosiliście tak licznie swoje psy na naszą wystawę. Bez Was z pewnością nie odbyłaby się ta niezwykle ważna impreza. Wierzę głęboko, że nie zawiedliśmy pokładanych w nas oczekiwaniach!

Nie mogę również nie wspomnieć naszych Sponsorów, dzięki którym oprawa tej wystawy była wyjątkowa.

Gratuluję wszystkim Zwycięzcom i do zobaczenia za rok już na II Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych organizowanej przez Oddział w Radomiu.

                                                                              Arkadiusz Goguła
                                                    Przewodniczący Zarządu ZKwP w Radomiu

 


 

Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh Billings

O NAS

Od 34 lat radomski oddział Związku Kynologicznego w Polsce działając prężnie wspiera hodowców i sympatyków psów rasowych w regionie.

Śledź nasz oddział w social mediach

Szybki kontakt

Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Radomiu
Kilińskiego 15/17 26-600 Radom

wtorki i czwartki
17.00 - 20.00
tel.+48 363 16 70
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.