Przegląd Kwalifikujący Do Hodowli w dniu 24.04.2022

KOMUNIKAT


Informujemy, że Radomski Oddział Związku Kynologicznego w Polsce organizuje w dniu 24 kwietnia 2022 PRZEGLĄD KWALIFIKUJĄCY DO HODOWLI (niedziela) od godziny 13.00.

Przegląd ten ma zastąpić brakujące oceny z wystaw, które są potrzebne do uzyskania uprawnień hodowlanych. Pozostałe wymogi hodowlane określone w Regulaminie Hodowli Psów Rasowych jak np. wiek czy badanie na dysplazję muszą być spełnione.Przegląd odbędzie się w na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego ul. Bałtów 8a 27-423 Bałtów podczas XLIV Krajowej Wystawy Psów Rasowych.

Swoje psy możecie Państwo zgłaszać wysyłając wypełniony specjalny druk zgłoszenia (link pod postem) wraz ze skanem rodowodu i potwierdzeniem opłaty na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając nazwę psa, rasę, swoje imię i nazwisko, a także numer telefonu kontaktowego.
Termin przyjmowania zgłoszeń do dnia 21.04.2022 do godziny 15.00

 Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.
Cena Przeglądu Kwalifikującego do Hodowli - 580.00 złUwaga - Nie będzie możliwości wniesienia opłaty na miejscu.


O innych szczegółach organizacyjnych będziemy informować na bieżąco zarówno na naszej stronie www i profilu FB.
 
Przypominamy o konieczności opłaty Składki Członkowskiej za rok 2022.


Dla psów ras polskich przewidziano połowę opłaty za przegląd.Psy/suki zarejestrowane w innych Oddziałach ZKwP mogą przystąpić do przeglądu w Oddziale Radom po przedstawieniu pisemnej zgody ze swojego oddziału macierzystego.

https://zkwp-radom.pl/images/pdf/wniosek_przeglad_hodowlany.pdf

#zkwpradom

Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh Billings

O NAS

Od 34 lat radomski oddział Związku Kynologicznego w Polsce działając prężnie wspiera hodowców i sympatyków psów rasowych w regionie.

Śledź nasz oddział w social mediach

Szybki kontakt

Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Radomiu
Kilińskiego 15/17 26-600 Radom

wtorki i czwartki
17.00 - 20.00
tel.+48 363 16 70
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.