Przegląd Kwalifikujący Do Hodowli w dniu 15 i 16.10.2022

KOMUNIKAT


Informujemy, że Radomski Oddział Związku Kynologicznego w Polsce organizuje w dniach 15 i 16 Października 2022 PRZEGLĄD KWALIFIKUJĄCY DO HODOWLI - sobota od godz.12,00 [ring 10], a w niedzielę od godziny 12.00 [ring 12] podczas trwania Wystawy Myśliwskiej i 45 Krajowej Wystawy Psów Rasowych.

Przegląd ten ma zastąpić brakujące oceny z wystaw, które są potrzebne do uzyskania uprawnień hodowlanych. Pozostałe wymogi hodowlane określone w Regulaminie Hodowli Psów Rasowych jak np. wiek czy badanie na dysplazję muszą być spełnione.Przeglądu dokona sędzia międzynarodowy Pani Elżbieta Chwalibóg

Przegląd odbędzie się na terenie i podczas 45 Krajowej Wystawy Psów Rasowych odbywającej się w Bałtowie.

Swoje psy możecie Państwo zgłaszać wysyłając wypełniony specjalny druk zgłoszenia (link pod postem) wraz ze skanem rodowodu i potwierdzeniem opłaty na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając nazwę psa, rasę, swoje imię i nazwisko, a także numer telefonu kontaktowego.

Termin przyjmowania zgłoszeń do dnia 12.10.2022 do godziny 15.00

 Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.


Cena Przeglądu Kwalifikującego do Hodowli - 580.00 zł
Dla psów ras polskich przewidziano połowę opłaty za przegląd.

Numer konta bankowego znajdziecie Państwo na naszej stronie pod adresem https://zkwp-radom.pl/index.php/kontakt
Uwaga - Nie będzie możliwości wniesienia opłaty na miejscu.O innych szczegółach organizacyjnych będziemy informować na bieżąco zarówno na naszej stronie www i profilu FB.
 
Przypominamy o konieczności opłaty Składki Członkowskiej za rok 2022.Psy/suki zarejestrowane w innych Oddziałach ZKwP mogą przystąpić do przeglądu w Oddziale Radom po przedstawieniu pisemnej zgody ze swojego oddziału macierzystego.

poniżej link do druku zgłoszenia
https://zkwp-radom.pl/images/pdf/wniosek_przeglad_hodowlany.pdf

#zkwpradom


 

Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh Billings

O NAS

Od 34 lat radomski oddział Związku Kynologicznego w Polsce działając prężnie wspiera hodowców i sympatyków psów rasowych w regionie.

Śledź nasz oddział w social mediach

Szybki kontakt

Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Radomiu
Kilińskiego 15/17 26-600 Radom

wtorki i czwartki
17.00 - 20.00
tel.+48 363 16 70
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.