Zablokowana strona www i adresy poczty elektronicznej

 

Drodzy Członkowie Radomskiego Oddziału ZKwP, Koleżanki i Koledzy, Nasi Sympatycy!

W dniu 02/08/2020 w późnych, niedzielnych godzinach wieczornych - z przyczyn nam niewiadomych oraz bez naszej wiedzy - została zablokowana strona internetowa naszego oddziału.

W związku z zaistniałą sytuacją pragniemy uspokoić wszystkich naszych Członków, Koleżanki i Kolegów, że nasz oddział pracuje dalej w trybie zdalnym. Jesteśmy dla Was nieprzerwalnie od ponad 30 lat, wspieramy Was, pomagamy realizować Wasze marzenia kynologiczne. Nasz oddział to nie tylko biuro czy strona internetowa - to Ludzie oddani kynologii od wielu lat, charyzmatyczni, zaangażowani w pracę na rzecz naszej kynologicznej Społeczności. Nie zmarnujemy pracy naszych Poprzedników, którzy budowali Radomski Oddział, a których pracę kontynuujemy z dumą!

 

Informujemy, że trwają prace nad przywróceniem strony Radomskiego Oddziału pod nowym adresem: http://www.zkwp-radom.pl
Nowy adres mailowy biura naszego oddziału do kontaktu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O wszystkich zmianach będziemy Was informować na bieżąco.
Zarząd Radomskiego Oddziału Związku Kynologicznego w Polsce


 

Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh Billings

O NAS

Od 34 lat radomski oddział Związku Kynologicznego w Polsce działając prężnie wspiera hodowców i sympatyków psów rasowych w regionie.

Śledź nasz oddział w social mediach

Szybki kontakt

Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Radomiu
Kilińskiego 15/17 26-600 Radom

wtorki i czwartki
17.00 - 20.00
tel.+48 363 16 70
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.