Egzamin asystencki

 

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Radomiu informuje, że w dniach 14 i 15 listopada w siedzibie naszego oddziału w Radomiu ul.J.Kilińskiego 15/17 odbędzie się egzamin dla kandydatów na asystentów kynologicznych.
Egzamin rozpocznie się o godz 11.00 i przewidziany jest do godz 16.00
Do egzaminu mogą przystąpić - zgodnie z Regulaminem Sędziów i Asystentów Kynologicznych osoby które ukończyły kurs dla asystentów, mają ukończone 18 lat, minimum średnie wykształcenie oraz opinie (zgodę) z macierzystego oddziału ZKwP oraz aktualnie opłacone składki.
Dokumenty potwierdzające powyższe proszę przywieść ze sobą na egzamin .
Zgłoszenia chęci przystąpienia do egzaminu ze wskazaniem specjalności oraz wybranego terminu (14 lub 15 listopada - decyduje kolejność zgłoszeń) , proszę przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo możliwości zmiany terminu egzaminu w przypadku zaistnienia okoliczności, na które nie mają wpływu lub w przypadku zbyt małej liczby kandydatów na przeprowadzenie egzaminu tylko w jeden dzień.

Organizatorzy kursu
Oddział w Radomiu


 

Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh Billings

O NAS

Od 34 lat radomski oddział Związku Kynologicznego w Polsce działając prężnie wspiera hodowców i sympatyków psów rasowych w regionie.

Śledź nasz oddział w social mediach

Szybki kontakt

Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Radomiu
Kilińskiego 15/17 26-600 Radom

wtorki i czwartki
17.00 - 20.00
tel.+48 363 16 70
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.